Hayır, ekstra ücret alınmaz.

Evcil hayvan taşıma mevzuatı gereğince, maksimum 18 kg ağırlığındaki küçük evcil hayvanlarınızı, özel kafes içerisinde olmak şartı ile kabul ediyoruz.

Evet, tekerlekli sandalye ile seyahat edebileceğiniz araçlar var.

Seyahate çıkmadan önce belirtmeniz durumunda sizinle aynı dili konuşan sürücü temin edilir.

Talep edildiği taktirde tüm araçlarımızda çocuk koltuğu ücretsiz olarak bulundurulmaktadır.

Evet. Telefonu şarj etmek için gerekli gerekli alet ve sistemler araçlarda mevcuttur.

İstek üzerine temin edilir.

Ödemeyi sitemizdeki online rezervasyon bölümünde kredi kartı veya banka havale/EFT ile ya da transfer bitiminde şoförümüze yapabilirsiniz.

Rezervasyonu iptal etmek veya değiştirmek için transfer saatinizden en az 3 saat önce bize e-mail veya telefonla bilgi vermeniz yeterlidir. Rezervasyonunuza ait iptal ve değişiklik ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Bize vereceğiniz adresten dönüş transferinizi de yapmaktayız.

Transfer talebinizi telefonla anlık olarak bildirebilirsiniz.

Bize ulaştığınız taktirde unuttuğunuz eşyalarınızın en kısa sürede tarafınıza ulaşmasını sağlayabiliriz.

Hayır, sizi istediğiniz lokasyondan alıp istediğiniz yere transferinizi yapıyoruz.

Hayır, tüm transferlerimiz özel olup kesinlikle paylaşımlı transfer değildir.

Evet Aşağıdaki Linke Tıklayarak Bilgi alabilrisiniz.

Airport Transfer Turkey

Özel ulaşımda, araç, aracın fiziksel özelliklerini ve anlaşmalı adrese erişimi dikkate alarak, sizi konaklama yerinize en yakın yere götürecek veya alacaktır.

Bazen erişim nedenleriyle (dar veya yaya caddeleri, özel mülkler veya fiziksel olarak yaklaşmaya izin vermeyen araç tipi / boyutu, polis gereksinimleri, otele erişimi engelleyen kar gibi meteorolojik koşullar vb.) Mümkün değildir. düşürülmeli ve mümkün olan en yakın noktada toplanmalıdır

Paylaşımlı servis hizmetleri ile konaklama yerinize veya konaklamanıza en yakın alma / bırakma noktasına transfer edileceksiniz.

Toplu taşıma ile önceden tanımlanmış otobüs duraklarında, otobüs duraklarında vb. Bırakılacak ve toplanacaksınız.

Rezervasyonunuzu tamamladığınızda, sürücünüzle nasıl tanışacağınıza ve sizi nerede bekleyeceğine dair eksiksiz talimatlar içeren bir mail alacaksınız.

Bazı havalimanlarında resepsiyon masaları bulunur, diğer havalimanlarında sürücü varış salonunda buluşur, diğer havalimanlarında otobüs duraklarına gitmeniz istenebilir (genellikle grup rezervasyonları). Her havalimanındaki her tedarikçinin farklı bir talimat tarzı vardır. Bu talimatlar, rezervasyon mailinde açıkça belirtilmiştir ve transferinizi sorunsuz hale getirmek için ihtiyacınız olan tüm ayrıntıları içerir.

Ayrıca, sürücünüzü bulmakta hala sorun yaşamanız durumunda, www.ulasimtransfer.com sitemiz üzerinde 24 saat telefon görüşmeleri yapabilir veya whatsapp hattımızdan iletişim kurabilirsiniz. 

Şoförlü özel kiralama:

Bu transfer hizmetleri, müşterinin bireysel zamanına ve güzergah gereksinimlerine göre sağlanmaktadır. Müşteri ve misafirleri başka yolcularla seyahat etmeyecektir. Şoförünüzle tanışır tanışmaz gideceğiniz yere doğru yola çıkacaksınız. Başka birilerini beklemek ve durmak yok.

Paylaşımlı Yolculuk:

Bu ulaşım hizmetleri, önceden rezervasyon yaptıran müşterilere esnek rota ve esnek kalkış saatleri ile çalışan araçlarla sağlanmaktadır. Müşteri ve ekibi, Tedarikçiye en uygun araçta diğer müşterilerle paylaşılan bir araçta seyahat edecektir.

Evet, uçuş varış saatleri izlenir.

Bagajınızı teslim alırken veya pasaport kontrol noktasında sorun yaşıyorsanız, lütfen +90850 255 07 23 numarasını arayın.

Ulaştırma hizmeti havaalanından geldiğinde uçuş gecikmeleri, sapmalar, kaçırılan bağlantılar ile ilgili olarak, bekleme politikası:

Uçuş gecikmeleri:
  • Şoförlü özel kiralama: Orijinal tarifeli uçuş süresinden 3 saate kadar uçuş gecikmeleri dahildir. 3 saatin üzerindeki uçuş gecikmelerinde, aracın bekletilmesini talep etmek için +908502550723 ile iletişime geçmelisiniz. Taşıma hizmetinden önce ek bir ücret ödenir. Bunu yapmazsanız, hizmet sağlanmayacaktır.
  • Servis veya Paylaşımlı yolculuk: Bir sonraki mevcut ortak hizmette size ulaşım sağlanacaktır.

Rezervasyon anında transfer noktaları arasındaki mesafeyi ve sürüş süresini gösteririz. Bu bilgiler, bir taahhüt olarak değil, yalnızca rehberlik amacıyla sağlanmıştır.

Taşımacı, varış noktanıza giden gerçek seyahat rotasını seçme konusunda mutlak takdir yetkisine sahiptir, en yakın rota olmayabilir veya paralı yolları kullanmayabilir.