Gizlilik Politikası
Tüm ziyaretçilerin gizliliklerini sağlamak için sitemiz aracılığıyla toplanan veya iletilen tüm bilgileri kontrol eden ayrıntılı bir “Gizlilik Sözleşmesi” hazırladık. Siteye erişmek, siteyi görüntülemek veya kullanmak için Ulasimtransfer.com Gizlilik Sözleşmesi’ni okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi bildirmektesiniz. Ulasimtransfer.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

Ulasimtransfer.com; transfer satın alma aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi Ulasimtransfer.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler Üyelik Sözleşmesi’nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, Ulasimtransfer.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Sitemizdeki transfer rezervasyon formu, irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, e-mail adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz) ve kişisel iletişim bilgileri talep etmektedir. Satın alma formlarımız ayrıca mali bilgilerin (kredi kartı numaraları) verilmesini de gerektirmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgileriniz;, siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişleriniz, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek amacıyla kullanılmaktadır.

Ulasimtransfer.com, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Ulasimtransfer.com gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, Ulasimtransfer.com web sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Ulasimtransfer.com’un herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 256 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında, herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarca ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

Ulasimtransfer.com; kullanıcılara ve kullanıcıların Ulasimtransfer.com web sitesinin kullanımına dair bilgileri, teknik bir iletişim dosyasını (kurabiye-cookie) kullanarak elde edebilir. Ancak, kullanıcılar dilerlerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

Web sitemizi Türkiye dışından ziyaret;

Web sitemizi Türkiye dışından ziyaret ediyorsanız, bilgilerinizin sunucularımızın bulunduğu ve merkezi veri tabanımızın faaliyet gösterdiği Türkiye’ye transfer edilebileceğini, depolanabileceğini ve işlenebileceğini unutmayın.

SSL Güvenlik Sertifikası
Bilginin bütünlüğü ve gizliliği (data protection) için internet üzerinde iki taraf arasında oluşan trafiğin şifrelenerek gizliliğinin ve bütünlüğünün korunmasını sağlayan SSL (Secure Sockets Layer) protokolü kullanılmaktadır. SSL protokolü, bütün yaygın internet sunucuları (server) ve tarayıcıları (browser) tarafından desteklenen bir protokoldür. SSL gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin, bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

Sözleşme Değişiklikleri
Bu Gizlilik Sözleşmesi değişikliğe tabidir. Ulasimtransfer.com Gizlilik Sözleşmesi’ndeki herhangi bir değişiklik sitede duyurulacaktır. Site kanalıyla Ulasimtransfer.com gönderilen tüm bilgiler, değiştirilmiş şekliyle Gizlilik Sözleşmesi’nin şart ve koşullarına tabidir.

Sitemizin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, hat ve elektrik arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar, ziyan ve masraflardan Ulasimtransfer.com sorumlu değildir.

Sitemizde yer alan bilgi, içerik, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki tüm haklar Ulasimtransfer.com’a aittir. Bir kişi ve/veya kuruluş, önceden Ulasimtransfer.com iznini almadıkça sitemizin belli bir kısmını başka bir internet sitesinde kullanamaz, başka bir internet sitesine bağlantı veremez.